Informace pro žáky 9. ročníku

Vážení rodiče, vážení žáci,

v níže přiložených odkazech najdete potřebné informace o průběhu přijímacích zkoušek na střední školy v letošním školním roce. Přihlášky budou žákům vydávány první týden v únoru v termínu, který Vám bude zaslán s předstihem systémem EduPage.

Vydání zápisových lístků proběhne prostřednictvím kariérové poradkyně Mgr. Ivety Pantůčkové proti podpisu zákonného zástupce rovněž v adresně sdělených termínech.

Vzhledem k aktuálně platným opatřením sledujte prosím webové stránky středních škol, na které budete podávat přihlášky. Konkrétní podoba přijímacího řízení je v letošním roce v kompetenci jednotlivých škol.

Termín podání přihlášky na střední školu: do 28. února 2021

Pokud potřebujete radu či pomoc v problematice volby střední školy, po předchozí domluvě a za dodržení protiepidemických opatření je možná individuální konzultace s kariérovou poradkyní v naší škole. Kontakt: ipantuckova@zssalmova.cz.

Odkazy:

Mgr. Iveta Pantůčková