O nás
Kontakty
Úřední deska
Dokumenty školy
Kalendář akcí
Aktuality
Výuka
Školní jídelna
Školní družina
Archiv
Salmovka
Základní škola a Mateřská škola Blansko, Salmova 17
ZDRAVÁ ŠKOLA - ŠKOLA PRO ŽIVOT
Škola podporující zdraví. Žádost o přijetí - přestup na Salmovku
Aktivní škola.
TOPlist
 
Město Blansko
 
Městská knihovna Blansko
EduPage
 
Webmail
 
Školní poradenské pracoviště Domů ZŠ Dolní Lhota MŠ Dolní Lhota Jídelníček

Organizace stravování pro školní rok 2019-2020

Zahájení stravování v novém školním roce bude v pondělí 2. 9. 2018. Z důvodu krátkého vyučování bude připraven vepřový guláš s pečivem, který se bude vydávat mezi 9.30 – 11.00 hod.

Připomínám, že všichni strávníci 2. - 9. ročníků, kteří mají zaplacené obědy, jsou přihlášeni! Odhlášku si můžete provést přes internet nejpozději do pátku 30.8.do 10.00 hod.

Pokud někdo z žáků nebude ve stravování v letošním školním roce pokračovat, je nutné písemné odhlášení (možno provést e-mailem).

Proveďte prosím kontrolu, zda máte ke dni 23. 8. 2019 stržené zálohy za obědy, případně si dejte do pořádku souhlasy s inkasem. V případě zjištění, že neproběhla platba zálohy za stravné a chcete, aby se dítě stravovalo, zašlete platbu jednorázovým příkazem. V prvním týdnu je možná platba v hotovosti v kanceláří ŠJ (Po, St, Pá). Dále je nutný souhlas s inkasem!!! Nedávejte si prosím trvalý příkaz!

Žádám rodiče, kteří během prázdnin změnili banku, aby tuto skutečnost nahlásili neprodleně v kanceláří vedoucí školní jídelny.

Žáci 1. ročníků, kteří mají zaplaceno, jsou přihlášeni od úterý 3. 9. 2019. Heslo pro internetové odhlašování dostanou první den od třídních učitelů. Heslo zadávejte malými písmeny bez mezery. Přihlašovací jméno i heslo jsou totožné.

Výběr ze dvou druhů jídla bude od 9. 9. 2019.

Upozorňuji znovu na pravidla odhlašování obědů a organizační záležitosti týkající se stravování, které jsou zveřejněny ve Vnitřním řádu školní jídelny. Najdete jej na našich webových stránkách.

 

Přejeme všem úspěšný školní rok! Budeme se snažit, aby našim strávníkům v naší školní jídelně chutnalo!

 

Jana Bezděková
vedoucí ŠJ