školní události - závěrečná bitva v IX.B

Když jsem se dověděla, že pojedu do Baldovce, na paintball, nebyla jsem z toho moc nadšená! A to hlavně kvůli obrázkům, které jsem viděla na internetu. Bála jsem se, že si odnesu stejné modřiny, jaké jsem spatřila na svém monitoru... Nakonec jsem se přihlásila a musím říct, že toho nelituji! Po příjezdu do Baldovce jsme se navlékli do směšně velkých kombinéz, odpochodovali jako vojáci se zbraní v ruce a maskami na obličeji do lesa. A tam to začalo!!! Rozdělili jsme se na dvě skupiny a snažili se zasáhnout svoje protivníky. Kuličky létaly sem tam... Pif paf... Po zásahu do stromu nebo vojáka se rozstříkly na oranžovou kaňku.
Jsem ráda, že jsem si tento sport vyzkoušela a poznala něco nového a tak zábavného.


Všichni jsme se vrátili do svého mládí (včetně našich učitelů!), kdy jsme lítali po zahradě s plastovým kulometem. Nejlepším střelcem jsem rozhodně nebyla, ale snažila jsem se! Rozhodně bych si to chtěla zopakovat, jenže s tímto kolektivem už to nestihnu :-(


Akorát mě mrzí, že jsme nehráli všichni najednou. Ani to moc nebolelo - až na tu do hlavy...


Mně se líbila celá ta hra, protože to bylo akční a zároveň poměrně fyzicky náročné. I na soustředění to bylo náročné. Určitě to nebyly vyhozené peníze.


Paintball je skvělá hra! Jedinou nevýhodou je fakt, že máte pořád málo kuliček a peněz.


Popravdě řečeno jsem se na ten výlet moc netěšila, ale teď toho vůbec nelituji. Ráda bych si to někdy zopakovala.


Nemohl jsem uvěřit, že jsem se třikrát zmocnil vlajky a zajistil tak svému týmu vítězství! Užil jsem si to. Jediné, co se mi nelíbilo, bylo jak nám ten pán dávkoval zbraně. Ale stejně to bylo super!


Kyž jsme začali hrát, teprve jsme začali zvykat. Sice jsme asi nevypadali jako profíci, ale rozhodně nás, tedy aspoň mě, dost bavilo. A o to přece šlo. Sice jsem se 125 kuličkama trefil jenom čtyřikrát cíl, ale z paitballu jsem nadšen. A musím popřít mýtus, že rána paintbalkou tak zas moc nebolí. I když jsme stáli po boku s Rypaňem proti Honzovi asi 10 metrů od sebe, musím přiznat, že to celkem bolelo :-) Tento den byl povedenej.