Den za dnem na škole v přírodě

Úterý:

• Přijeli jsme autobusem a povlékli jsme si peřiny. Po obědě jsme měli odpolední klid. (Filip)
  • Šli jsme ven hrát hru s tajenkami. Tajenka byla blešivec. Vůbec jsme nevěděli, co to je, a tak jsme to šli prozkoumat do potoka. Zjistili jsme, že blešivec je něco jako kreveta, akorát že menší. (Kuba)

Středa:

• Tento den jsem poznal bahňáky. Jsou to ptáci - třeba kulík říční, čejka chocholatá. Mají jiné zobáky. Pak byl film o tom, co se stane, když vyschne koryto potoka. Dozvěděli jsme se, že rak se dožije 19 -20 let. (Kamilka a Štěpán)

Čtvrtek:

• Ráno jsme šli do sadu ke korytům s vodou. Napumpovali jsme vodu do sudu a pustili jsme ji do dvou částí koryt (řek). Jedna měla meandry. Pouštěli jsme tam lodičky. Po obědě jsme hráli vodní bingo. Po večeři jsme šli do nočního lesa. Měli jsme bobříka mlčení. Bylo to krásné! (Emily a Štěpán)