VideoPrůvodce Salmovkou
  Zdravá škola - Základní a Praktická škola Tišnovská 116, Velká Bíteš
   Organizace města - Příspěvkové organizace zřízené městem Blanskem | blansko .cz   Současné město Blansko - Školní zařízení a organizace | blansko.cz

Rozhodnutí o přijetí žáků do 1. ročníku

Vážení rodiče,
v níže uvedených dokumentech najdete rozhodnutí o přijetí Vašeho dítěte do 1. třídy naší základní školy.

Seznamy v listinné podobě jsou vyvěšeny také ve vchodu školních budov Salmova 1940/17 Blansko a Dolní Lhota 87.

Seznam přijatých žáků ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 / 1940

Seznam přijatých žáků ZŠ a MŠ Blansko, Dolní Lhota 87

Pro budoucí prvňáčky budeme od letošního září otevírat tři první třídy v Blansku a jednu samostatnou první třídu v Dolní Lhotě. Stejně jako v minulých letech bude otevřena také přípravná třída.

Nastávající školáčci budou mít možnost poznat blíže školní prostředí v rámci programu na podporu školní připravenosti (dříve edukativně stimulační skupinky), který začíná první schůzkou v úterý 30. dubna v 15 hodin.

V první polovině měsíce června se uskuteční tradiční setkání rodičů budoucích prvňáčků a rodičů dětí z přípravné třídy s pracovníky školy. O termínech budeme všechny rodiče informovat s dostatečným předstihem.

Děkujeme Vám za projevenou důvěru, které si velmi vážíme.

Těšíme se na vzájemnou spolupráci a přejeme všem budoucím prvňáčkům i dětem v budoucí přípravné třídě, ať se jim u nás ve škole líbí a vše se daří s úsměvem tak, jako u zápisu!

Učitelé ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17

Zápis v číslech

K zápisu se v naší škole dostavilo CELKEM 111 DĚTÍ, z toho 93 v Blansku a 18 v Dolní Lhotě.

POČET DĚTÍ PŘIJATÝCH DO 1. TŘÍD Z výše uvedeného počtu je do 1. ročníku přijato 83 dětí, z toho 65 v Blansku a 18 v Dolní Lhotě.

POČET ŽADATELŮ O PŘIJETÍ DO PŘÍPRAVNÉ TŘÍDY (probíhá administrace žádostí) 15 dětí.

POČET ODKLADŮ POVINNÉ ŠKOLNÍ DOCHÁZKY (probíhá administrace žádostí) 13 dětí.