Zájezd do Anglie

V letošním školním roce připravujeme pro žáky naší školy zájezd do Anglie. Tentokrát navštívíme kromě Londýna také města Brighton a Oxford. Podíváme se do Warner Bros studia, kde se natáčely filmy o Harry Potterovi a navštívíme také královské sídlo Winsdor.

Zájezd je šestidenní, cena zájezdu je 8150,- (vstupy do objektů se platí zvlášť). Zájezd je určený žákům 2. stupně, zúčastnit se však mohou i rodinní příslušníci. V případě účasti dospělé osoby se cena zájezdu zvyšuje o 200Kč za noc. Předpokládaný termín zájezdu je květen 2020. Konkrétní termín bude upřesněn v průběhu září.

Závazné přihlášky jsou k dispozici ke stažení zde nebo u paní učitelky Smejkalové. Vyplněné přihlášky je třeba odevzdat do konce října.

Více o programu a cenách se dozvíte z přiložených letáků.

Vstupy
Návratka