EduPage

Webmail

Školní poradenské pracoviště Domů ZŠ Dolní Lhota MŠ Dolní Lhota Jídelníček

Sportovní hry blanenských základních škol

Ve dnech 12. a 13. 6. se uskutečnil 1. ročník Sportovních her blanenských základních škol. Soutěžilo se ve dvou kategoriích. První skupinu tvořily  druhá a třetí třída, starší kategorie zahrnovala čtvrťáky a páťáky. Soutěž skončila pro naši školu velkým úspěchem. Celkově jsme zvítězili. Kromě kopané a plavecké štafety jsme dokázali brát zlato v každé disciplíně alespoň v jedné kategorii. A tak se klukům a holkám ze "Salmovky" houpaly první den atletických soutěží na krku medaile ze sprintu, vytrvalostního běhu, skoku do dálky i hodu míčkem. Dokonce jsme vyhráli obě chlapecké štafety na 4x60m. Druhý den jsme naši sportovní dominanci potvrdili zlatem z florbalu a přehazované. Ještě krásnější než medaile bylo vzájemné povzbuzování našich sportovců na všech soutěžích. Salmováci jsou prostě Zlatá parta.