Klub nadaných dětí
Domů ZŠ Dolní Lhota MŠ Dolní Lhota Jídelníček
Kalendář.
Telefonní seznam.
Termínový kalendář na školní rok 2016 - 2017.

Jdeme do rekordu!

Žáci a učitelé naší školy se naplno vrhli do projektu Český den s českými vlajkami. Akci organizuje Agentura Dobrý den Pelhřimov a jejím cílem je zajímavou a zároveň důstojnou formou připomenout nadcházející stoleté výročí české státnosti. Škola se tak zároveň zapojila do pokusu o rekord ve vyvěšení co největšího počtu vlajek v den státního svátku 28. října. Soutěžíme také o nejzajímavější fotografii.

Nápadů je mnoho. Některé jsou již realizovány, jiné teprve vznikají. V úterý 16. 10. 2018 se žáci
V. A vydali na naučnou výpravu a vyzdobili českými vlajkami "Strom tisíciletí", neboli lípu srdčitou, která byla v blízkosti blanenského kina vysazena u příležitosti přelomu tisíciletí dne 17. 11. 2000. Zároveň se také dověděli řadu zajímavostí o městě Blansku.

Všichni se už společně těší na další zajímavé realizace spojené se stoletým výročím naší státnosti a vlajkou, jako symbolem našeho samostatného Českého státu.