Dopravní soutěž mladých cyklistů

Na naší škole se koná každoročně okresní kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů.

Letos nás reprezentovala 2 družstva. Ve starší kategorii to byli žáci 7. A 8. tříd – Matyáš Kocman, Vojtěch Vladík, Martina Šedová a Bára Doleželová, kteří se umístili na 4. místě.

V mladší kategorii to byli žáci 5. tříd – Jakub Kučera, Jaroslav Hasoň, Nikola Dvořáková a Terezie Kubíčková, kteří s nadšením přebírali bronzové medaile a věcné ceny.

Toto družstvo bylo také vyhlášeno jako nejlepší v soutěžní disciplíně práce s mapou.

Oceňovaní byli rovněž nejlepší jednotlivci. Z našich žáků to byli Nikola Dvořáková na 5. místě, Jakub Kučera na 6. místě v mladší kategorii. Matyáš Kocman na 7. místě a Martina Šedová na 8. místě ve starší kategorii.

Všem soutěžícím gratuluji, děkuji za vzornou reprezentaci naší školy a snahu a ochotu učit se něco navíc.

Děkuji také žákům, kteří pomáhali s organizací soutěže.

Mgr. Renata Němcová