Poslední květnový týden ve 4. B

• Byli jsme na škole v přírodě v Soběšicích, zabývali jsme se tématem – Co se děje v lese.
  • Nejvíc se mi líbilo, jak jsme se rozdělili do skupin po 3 a hledali čísla od 1 do 12 a odpovídali na otázky. Bavilo mě to, protože jsme u toho běhali v lese.
  • Každý den jsme hráli hry. Třeba na Vlka, srnku a trávu.
  • Nejvíc se mi líbilo, jak jsme chodili po dvojicích lesem a poznávali keře, stromy a byliny.
  • Asi nejlepší bylo, když jsme museli jít dvoukilometrový okruh a plnit při tom úkoly na papír.
  • Mě nejvíc bavilo, jak jsme šli do lesa, tam jsme dostali takový krabičky s lupou a chytali jsme do nich brouky.
  • Nelly našla vzácného pavouka maloočku smaragdovou. Pozorovali jsme její oči pod mikroskopem. Byl to zážitek.
  • Ve škole v přírodě mě nejvíc bavilo, jak jsem chytil černého pavouka s oranžovýma nohama.
  • Jeden den jsme šli ke staré pumpě a tam byly vyřezané do klády řeky. Jedna klikatá, druhá s rovným korytem. Museli jsme si napumpovat vodu, aby nám řeky tekly. Potom jsme si na nich pouštěli lodičky. Bylo to super.
  • Na den zdraví mě nejvíc bavilo hrát hru Košík plný rozumu a ochutnávat šťávy a ovoce.
  • Nejlepší bylo, jak jsme si obvazovali ruce, protože jsem své dvojici obvázala hlavu...
  • Na den zdraví mě nejvíc bavila beseda o kyberšikaně a o tom, jak se chovat na internetu.