Klub nadaných dětí
Domů ZŠ Dolní Lhota MŠ Dolní Lhota Jídelníček
Kalendář.
Telefonní seznam.
Termínový kalendář na školní rok 2016 - 2017.

Zahájení školního roku 2017 - 2018.

Jako každoročně nám všem prázdniny velmi rychle uběhly a opět nastává chvíle počátku nového školního roku, tentokráte 2017/2018. Snad jste si všichni užili letošní prosluněné, horké prázdniny.

Všichni si ale opět musíme zvyknout na to, že dny mají svá jména: pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek a jsou to dny pracovní. Budeme je společně trávit ve škole. Prázdniny nám některým budou připomínat jen sobota a neděle :-)

Zvláště chceme přivítat žáky, pro které je dnešní den jistě nejslavnostnější. Ty, kteří dnes k nám do školy zavítali oficiálně poprvé. Vítáme vás, milí prvňáčkové!!! Díky zápisu i našim jarním kurzům pro většinu z vás není prostředí naší školy úplně neznámé a tak víte, že se nemáte čeho obávat. Zvláště když Vám v tom budou pomáhat vaši starší spolužáci - kamarádi. Všichni se vynasnažíme, aby se vám u nás ve škole líbilo a abyste se do ní těšili.

Krásný školní rok!