Klub nadaných dětí
Domů ZŠ Dolní Lhota MŠ Dolní Lhota Jídelníček
Kalendář.
Telefonní seznam.
Termínový kalendář na školní rok 2016 - 2017.

Táborový den Word of life

Dne 30. 4. 2018 jsme společně s pátou a sedmou třídou vyrazili na táborový den nedaleko Černé Hory u Blanska.

Jako první na programu byly hry, které jsme hráli ve skupinách rozdělených podle barev- oranžové, modré, zelené a červené. Nejdříve jsme si museli pro naši skupinu vymyslet název a zvolit kapitána, což se nám povedlo. Naše skupina (QUEENS) se snažila ze všech sil a v náročných disciplínách tvrdě bojovala. Několik her bylo zaměřených na zábavné soutěže s balonky, ať už klasicky nafouknuté, nebo naplněné vodou. Jiné zase prověřovaly sílu našeho oranžového týmu.

Potom následovala půl hodinová přestávka, během které nám pořadatelé akce nabídli zmrzlinu, také něco k zakousnutí a k pití.

Po přestávce jsme byli opět rozděleni (tentokrát do deseti skupin). Družstva soutěžila v různých hrách a to i netradičních. Hráli jsme fotbal, basketball, gaga ball, přehazovanou, ringo, také Xbox, stříleli jsme z luku a hráli stolní fotbal.

Po skončení bylo vyhlášení spojené s oceněním našich kapitánů. V první části táborového dne jsme se umístili na druhém místě a v druhé části jsme s pozměněným týmem vyhráli.

Na konci jsme si udělali “selfie“ s pořadateli a odjeli zpět do Blanska.

Den byl velmi zábavný, přálo nám počasí a byla tam velmi příjemná atmosféra. Moc se mi tam líbilo a také mi tam chutnalo :-)

WOL

Valentina Krejčířová, 6. A