Klub nadaných dětí
Domů ZŠ Dolní Lhota MŠ Dolní Lhota Jídelníček
Kalendář.
Telefonní seznam.
Termínový kalendář na školní rok 2016 - 2017.

Olešnice 2018

Máme nej, nej paní učitelku.
My jsme malé rybičky,
v lyžování jedničky, HOP, HOP, HOP.
Jezdili jsme v Olešnici,
jako praví závodníci

Růženka

V Olešnici se mi líbilo. Jezdili jsme hada. Bavilo mě jezdit na kotvě.

Gabča

Na čtyřdenním kurzu se mi líbilo. Počasí vyšlo a bylo hodně sněhu. Naše paní instruktorka nás toho hodně naučila. Příští rok bych chtěl jet zase.

Lukáš

V Olešnici je velký kopec. V Olešnici je hodně sněhu. V Olešnici je půjčovna.

Ríša

Mně se nejvíc líbilo, jak jsme jezdili po sjezdovce. Nejdůležitější je to, že už umím lyžovat. A vyšlo nám dobré počasí.

Kuba

Moc se mi líbilo, jak jsme jezdili slalom. Byla jsem ve družstvě Rybiček a náš pokřik zněl: „ My jsme malé rybičky, v lyžování jedničky, hop, hop, hop!“

S Gábinkou jsme vymyslely nový pokřik: „My jsme vlci polární, v lyžování nadaní, hop, hop, hop!“

Aneta Ž.

Nebavilo mě vstávat brzo. Bavil mě lidský slalom. Pomáhal mně táta a také jiným dětem. Natáčela nás moje máma foťákem.

My jsme všichni Žluťásci, žlutí jako kanárci.
My jsme všichni nejlepší, na nás nikdo nestačí.
Velký kopec v Olešnici, měl u vleku tlačenici.
Mně se to však nelíbilo! Nejvíc se mně líbilo lyžování!

Martin

Líbilo se mi ježdění na pomě. Líbilo se mi lyžování. Líbilo se mi, v jaké jsem byla skupině.

Eliška

V Olešnici se mně moc líbilo. Nejvíc se mně líbil velkej svah. Jezdili jsme na pomě, to se mi taky líbilo.

Lyžování mě moc baví. Paní učitelka Rybářová nás učila dělat letadlo, vozit pivo a box. Každý den jsem se těšil na svačinu, protože jsem měl hlad. Těším se, jak pojedeme příští rok zase lyžovat. Bylo to super!

Adam

Líbilo se mi, jak jsme jezdili na kotvách a pomách. A líbilo se mi, jak tam foukal vítr, proto nás to zpomalovalo.

Matěj

Bylo to dobrý. Nejvíc se mi líbilo, jak jsme jezdili sami a jak jsme jezdili na skokáncích.

Štěpán

Mně se líbilo v Olešnici, že jsem mohl jezdit s kamarádem na kotvě a jezdit sám na skokánku.

Jakub

Byli jsme v Olešnici, jezdili jsme hada a pak trochu šusem. Docela se mně tam líbilo, kromě začátku, kdy jsme jezdili strašně pomalu. Nejvíc se mně líbilo, jak jsme jezdili na skokánky.

Šimon

Všechno se mi líbilo a nelíbilo se mi nic.

Tom

Byl jsem v Olešnici. Líbilo se mi tam. Jezdili jsme nahoru a dolů. Byl tam skokánek.

David

Mně se líbilo, jak byl první den a jezdili jsme na skokánek. A ještě jak byl velký vítr.

Peťa