Klub nadaných dětí
Domů ZŠ Dolní Lhota MŠ Dolní Lhota Jídelníček
Kalendář.
Telefonní seznam.
Termínový kalendář na školní rok 2016 - 2017.

Konverzační soutěž v anglickém jazyce.

Školní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce proběhlo letos 30.1. V první části soutěže účastníci prokazovali své dovednosti v poslechu a čtení s porozuměním, ve druhé kategorii si museli poradit také s gramatickým testem. Ve druhém kole soutěže žáci mluvili na vylosované téma. Ti, kteří chtěli uspět, museli být schopni také reagovat na položené otázky, prokázat dobrou výslovnost a širokou slovní zásobu.

A jaké jsou výsledky? V první kategorii se na 3. místě umístil Richard Bayer z 6.A, na místě 2. David Lusala z 6.A a 1. místo obsadil Daniel Kašpárek ze 7.B. Ve druhé kategorii jsme vzhledem k malému počtu účastníků stanovili pouze první místo, které obhájila Vendula Švecová z 9.B. Všem účastníkům patří uznání, že se odhodlali poměřit své dovednosti a schopnosti s ostatními.

Výhercům, Danovi a Vendule, gratulujeme a přejeme hodně štěstí v Okresním kole, které proběhne 22.února 2018.

Michaela Smejkalová

Co novéhov 1. B?