Klub nadaných dětí
Domů ZŠ Dolní Lhota MŠ Dolní Lhota Jídelníček
Kalendář.
Telefonní seznam.
Termínový kalendář na školní rok 2016 - 2017.

Dopravní soutěž mladých cyklistů, 10. 5. 2018

Na naší škole je každoročně pořádáno okresní kolo Soutěže mladých cyklistů, do které se mohou zapojit žáci 4. – 9. tříd.

Letos nás reprezentovala 4 družstva. A nutno dodat, že velice úspěšně.

V mladší kategorii byl nejúspěšnější tým žáků z 6. A a 4. A ve složení – Vojtěch Vladík, Matyáš Kocman, Anita Rulišková a Rozárie Sedláková, který se umístil na 3. místě.

Velice dobře se umístili i žáci ze 4. A - Jakub Kučera, Alex Opluštil, Terezie Kubíčková a Nikola Dvořáková, kterým patří 5. místo.

Ve starší kategorii nás reprezentovali již zkušení závodníci z 8. a 9. tříd– Jakub Tesař, Jan Šenk, Karolína Seďová a Veronika Francová. Přestože konkurence byla veliká, dokázali, že jsou nejlepší a právem tak přebrali ceny a diplomy za 1. místo.

Nyní je na nich zodpovědnost reprezentovat naši školu v krajském kole, které se koná 5. 6. 2018 v Hustopečích.

GRATULUJEME K VELKÉMU ÚSPĚCHU A DRŽÍME PALCE!

Mezi nejlepší jednotlivce ve II. kategorii patří

Karolína Seďová – 2. místo

Veronika Francová – 2. místo

Všem soutěžícím gratuluji k pěknému umístění, děkuji za vzornou reprezentaci školy, snahu a ochotu učit se něco navíc a věřím, že své znalosti a zkušenosti využijí i v příštím roce.

Děkuji také žákům, kteří pomáhali s organizací soutěže.

Renata Němcová