Klub nadaných dětí
Domů ZŠ Dolní Lhota MŠ Dolní Lhota Jídelníček
Kalendář.
Telefonní seznam.
Termínový kalendář na školní rok 2016 - 2017.

Rozhovory s pracovníky školy a se spolužáky

Stalo se jistou tradicí, že v závěru školního roku přinášíme na naše webové stránky rozhovory. Letos se do rolí novinářů vžili žáci 6. A třídy (v rámci hodin předmětu Základy komunikace) a žáci 9. B. (v rámci výuky slohu).

Šesťáci si pro vás, pro čtenáře, připravili rozhovory s pracovníky školy. Vyzpovídali nejen mnohé vyučující, ale i paní ředitelku, paní vychovatelku z družiny, pana školníka a paní kuchařky. Pokud vás, milí čtenáři, zajímá, jak se dostal pan učitel Krejčíř k baseballu, jaká zajímavá povolání vykonávali dříve pan učitel Tvardík či náš pan školník, nebo kdo z dotazovaných se nebojí studené vody a plave s otužilci,  či jaké plány na prázdniny mají vaši kantoři,  pak jsou tu rozhovory právě pro vás. Hezké čtení.

Rozhovory, které připravují žáci 9. B, budou na stránkách v nejbližších dnech. Těšit se můžete na interview se spolužáky. Jde o děti z různých tříd, které jsou nějak „výjimečné, jedinečné, úspěšné, statečné, něčím zajímavé“. Prostě jde o děti, o kterých stojí za to vědět, že jsou mezi námi.

Vlasta Plchová

Darja Tesařová