Klub nadaných dětí
Domů ZŠ Dolní Lhota MŠ Dolní Lhota Jídelníček
Kalendář.
Telefonní seznam.
Termínový kalendář na školní rok 2016 - 2017.

V 5. A vše rozkvetlo

Kytky primulky, které jsme vyráběli, se mi moc líbily. Vypadaly jako živé. Dokonce jsem si vyrobila tři.

• Na výrobu kytiček jsem tu nebyla, ale líbily se mi tolik, že jsem si je vyrobila i po nemoci.
  • Byla to piplačka, ale když to bylo hotové, vypadalo to nádherně úplně vynikající.
  • Bylo to na nervy. Ale výsledek byl příjemně krásný.
  • Perníčky se mi dělaly docela dobře. Některé se mi nepovedly, ale některé ano.
  • Zdobit perníčky mě bavilo. Ze začátku to moc nešlo, ale paní učitelka mi to vysvětlila a pak se mi krásně povedly.
  • Perníčky se mi zezačátku moc nedařily. Ale nakonec se mi moc líbily. Inspirovala jsem se od ostatních.
  • Pracovalo se mi hezky, zvlášť když jsem tam mohla dělat jakékoliv tvary. Bylo náročné držet polevu v sáčku. Teda pro mě.
  • Perníčky mě bavily. Na začátku, když jsme je dostaly, tak jsme na ně měli hroznou chuť.