Klub nadaných dětí
Domů ZŠ Dolní Lhota MŠ Dolní Lhota Jídelníček
Kalendář.
Telefonní seznam.
Termínový kalendář na školní rok 2016 - 2017.

Třeťáci na přehradě s myslivci

• Dušan:
    „Mně se líbilo vše, protože mě baví prvouka. Hlavně sova a poštolka.“

• Julinka:
    „Mně se nejvíc líbilo, jak na Elišku a Zuzku skočila sova. A také s mi líbily hry.“

• Nelly:
    „Mně se líbilo, že jsme si mohli pohladit sovu puštíka Rozárku. A ještě se mi líbilo, jak jsme hráli hry o potravinovém řetězci a o stromech. Pak se mi líbilo, jak nám ukazovali kůže živočichů.“

• Anna:
    „Mně se líbily hry a jak jsme si mohli pohladit sovu.“

• Roman:
    „Mně se líbila sova a různé hry, dančí parohy. Hra s hledáním zvířat. Líbilo se mi všechno.“

• Roman:
    „Mně se líbilo, jak jsem si hladil sovu a jak povídali zajímavé věci o zvířatech. Ta jak jsme hráli hry.“

• Kája:
    „Mně se líbilo, že jsme si mohli pohladit sovičku puštíka. Že jsme viděli poštolku. Že jsme si mohli zahrát tři hry.“

• Natálka:
    „Mně se tam nejvíc líbilo, jak jsme byli v lese. A jak jsme hráli hry. Jak jsme si pohladili sovičku. A pak mě tam začalo bavit všechno.“

• Alenka:
    „ Mě nejvíc bavila hra na Káně, kunu a myš, běhali jsme tam. Mě běhání baví. Ještě mě bavila hra na stromy.“

• Natálka:
    „Mně se líbily tři hry a jak jsme si hladili sovu. Líbil se mi puštík i poštolka. A jak jsme byli v lese a měli jsme si tam zapamatovat zvířata.“