Klub nadaných dětí
Domů ZŠ Dolní Lhota MŠ Dolní Lhota Jídelníček
Kalendář.
Telefonní seznam.
Termínový kalendář na školní rok 2016 - 2017.

S 1. B to šlo do kopce

Poslední pondělní školní den byl ve znamení výletu na Hořice, kam jsme se dostali autobusem (původně plánovaný tryskobus se nakonec nekonal). Tam jsme zamířili k penzionu U Strakatého koně. Děti si zde s velkým nadšením vyzkoušely péči o koně. Následovala velmi očekávaná jízda na jejich hřbetu za doprovodu zkušených vedoucích. Říká se, že nejlepší pohled na svět je z koňského sedla, o čemž se všichni do puntíku přesvědčili. Nevynechali jsme ani krátký výlet do okolního lesa. Po náležité svačině jsme se vydali zpět do školy. Tentokrát však po svých. Občas jsme se na cestu dolů museli obzvláště soustředit, nicméně jsme se všichni zdárně dostali k vodárně nad městem, kde děti spontánně začaly hledat svůj domov. Po krátké rovince jsme naopak začali stoupat a... vykoukla na nás naše známá škola. Všichni měli z výletu naplňující pocit a jistě to nebyl jejich poslední podobný výkon a věřím, že s rodiči o prázdninách podniknou podobnou, ne-li delší, akci.