Klub nadaných dětí
Domů ZŠ Dolní Lhota MŠ Dolní Lhota Jídelníček
Kalendář.
Telefonní seznam.
Termínový kalendář na školní rok 2016 - 2017.

Besídka 1.B

Nastal den "B" třídy 1.B

Přišel ten slavný den, kdy nastal besídkový sen. Tam sedí dědeček, přijela i teta, jak slíbila, však se na to moc těšila. Ha, ani paní ředitelka si nenechala tento významný okamžik ujít. Nezkazím to, nezapomenu na něco? Snad ne. Určitě ne. Vždyť jsme to tak pilně trénovali. Tak nějak se cítili žáčci 1. B před svou první školní besídkou. Chtělo to i trochu odvahy vystoupit před tolika "dospěláky" doplněnými nedočkavými sourozenci. Někteří měli obavy, ale nenechali se jimi ovládnout. Vše vyšlo na jedničku, byť pár maličkých mušek se našlo, ale diváci to "ocenili" jemným zasmáním. Děti předvedly, co se už naučily za hezké básničky, ukázaly i své počtářské umění, nezapomněly vyzdvihnout své pěvecké umění a anglicky by se téměř domluvily, i kdyby se náhodou ztratily u Big Benu. Závěrečný potlesk byl jednoznačně zasloužený a všichni ještě dlouho po odchodu ze třídy vstřebávali pocity z vystoupení.