Klub nadaných dětí
Domů ZŠ Dolní Lhota MŠ Dolní Lhota Jídelníček
Kalendář.
Telefonní seznam.
Termínový kalendář na školní rok 2016 - 2017.

Zakku, nevyplazuj prosím na ty prvňáčky jazyk

Předposlední červnový pátek si vzala 8. B na část dne pod svá křídla kamarády z 1. B. Nejdříve jsme se rozdělili na poloviny. Jedna zůstala ve třídě, kde se ti starší pochlubili svými domácími mazlíčky, ale ne ledajakými. Zasloužený rozruch vzbudila pro nás exotická krajta královská. Zakk jí říkají. Někteří k ní přistupovali s až velkým respektem, ale řada odvážnějších si ji ráda pohladila. Stranou však nezůstala ani Jůlie v podobě želvy nádherné, se kterou si chtěl hned hrát jorkšírský teriér Ben. Aby o tuto podívanou nepřišla druhá polovina, nastalo střídání. Venku nás čekaly různé pohybové aktivity, kde jsme využili třeba kruhy. Osmáci by možná řekli matematicky přesně prstence. Všichni si den náležitě užili a jistě na něj budou vesele vzpomínat - jestlipak mi rodiče za vysvědčení pořídí toho hada (takové myšlenky jim jistě stále proudí hlavou)...