Klub nadaných dětí
Domů ZŠ Dolní Lhota MŠ Dolní Lhota Jídelníček
Kalendář.
Telefonní seznam.
Termínový kalendář na školní rok 2016 - 2017.

Prvňáčci dosáhli další mety

V životě našich nejmladších žáků najdeme několik výrazných milníků. Zmínit lze např. počítání do 20 a zvládnutí psaní. To, co ale budou v životě potřebovat bez nadsázky každičký den, je čtení. Na začátku školního roku uměla většina sotva pár písmenek, ale díky paním učitelkám, svou pílí a houževnatostí se všichni postupem času vypracovali v opravdu zdatné čtenáře. A za to si přece něco zaslouží.

V úterý 12. června prvňáčci navštívili městskou knihovnu. Tam každý z nich před publikem, plným zvědavých rodičů i mladších sourozenců, čtením ze slabikáře předvedl, jakého obrovského skoku v češtině dosáhl. A jako sladká třešnička na dortu přišla velkolepá chvíle, kdy je rytíř skutečným mečem pasoval na čtenáře a dostali navíc diplom.

Fotogalerie 1. A

Fotogalerie 1.B