Klub nadaných dětí
Domů ZŠ Dolní Lhota MŠ Dolní Lhota Jídelníček
Kalendář.
Telefonní seznam.
Termínový kalendář na školní rok 2016 - 2017.

Žáci 1.A a 1.B v obležení knih

Poslední lednový den byl pro žáky 1.A i 1.B výjimečný hned ze dvou důvodů. Kromě prvního vysvědčení zavítali i do blanenské knihovny. Nejdříve si mohli poslechnout motivační příběh a několik pravidel. Poté následovalo prohlížení knížek. Pro některé to novinka nebyla, řada z nich může být hrdá na to, že sem nezřídka zavítají s rodiči. I tak ale tito „ostřílení“ návštěvníci spolu s ostatními s velkým zaujetím nahlíželi a dokonce i četli z takřka nepřeberného množství různých žánrů – pohádky, komiksy, bájné bytosti, či třeba něco pro začínající vědce. Jenom neradi odkládali knížky zpět na svá místa, čas přece jen utíká všem stejně. Nic jim ovšem nebrání se sem zase někdy se svými rodiči nebo sourozenci opět vrátit a nechat se unášet na vlnách fantazie.