Klub nadaných dětí
Domů ZŠ Dolní Lhota MŠ Dolní Lhota Jídelníček
Kalendář.
Telefonní seznam.
Termínový kalendář na školní rok 2016 - 2017.

Okénko do 1. A

Každý prvňáček, zná spoustu básniček.

A tak jsme 26. února pozvali naše kamarády z 8. A, abychom jim zarecitovali.

Pochválili všechny děti, předali diplomy a určili, kdo půjde na recitační přehlídku do Městské knihovny.

V pátek 16. 3. vítaly děti příjemnou změnu. Navštívila nás paní katechetka Zachovalová, aby nám popovídala „ Příběh velké noci“. Děti se zábavným způsobem dozvěděly, proč se slaví Velikonoce. Beseda se jim moc líbila.

V pondělí 19. 3. jsme se chtěli dostat Hurvínkovi na zoubek. A je jasné, že jsme chytřejší než Hurvínek, protože úkoly, které pro nás připravil, jsme lehce zvládli. Jaké úkoly? Třeba jak si čistit zuby, co dělat, aby se zoubky nekazili a spoustu jiných.

Preventivní program dm drogerie nazvaný Veselé zoubky děti opravdu rozveselil, zvláště když za splnění úkolů dostaly tašku plnou dárků.