Klub nadaných dětí
Domů ZŠ Dolní Lhota MŠ Dolní Lhota Jídelníček
Kalendář.
Telefonní seznam.
Termínový kalendář na školní rok 2016 - 2017.

Skvělé úspěchy v Robotiádě 2017.

V pátek 10. února 2017 se zástupci naší školy – členové robotického kroužku – zúčastnili dalšího kola ROBOTIÁDY, mezinárodní soutěže ve stavbě robotů. Soutěže se letos v brněnském Vida Science Centru zúčastnilo rekordní počet týmů. V tvrdé konkurenci si naši reprezentanti vedli opět výtečně a přivezli domů obrovské úspěchy.

V nejtěžší disciplíně Autonomní medvěd, v níž musí robot sám medvěda najít, uchopit ho a zavést domů, jsme zvítězili! Za úspěchem stojí člen týmu Short Timers Jakub Kratochvíl.

V soutěži Dálkový medvěd jsme měli dva týmy. Cílem této disciplíny je opět dostat medvěda z hřiště domů, ovšem je povoleno ruční ovládání robota. Oba týmy si vedly skvěle. Short Timers, tedy Jakub Kratochvíl skončili na třetím místě. O příčku výše na druhém místě skončil tým Běžců, vedený Michalem Markusem.

Gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy a příkladnou přípravu!

Zdeněk Doležel

Autonomní medvěd. Autonomní medvěd.Dálkový medvěd řízený Jakubem a Jirkou.