Klub nadaných dětí
Domů ZŠ Dolní Lhota MŠ Dolní Lhota Jídelníček
Kalendář.
Telefonní seznam.
Termínový kalendář na školní rok 2016 - 2017.

Výlet na Hořice.

Ve čtvrtek 22. 6. 2017 jsme s přípravnou třídou vyrazily v 8:10 na zastávku MHD Svitavská, odkud jsme v 8:48 odjeli směr Hořice. Zde na nás již čekala paní Poláková s dcerou. Nejdříve jsem se nasvačili.

Potom přivedly dva koně a přesunuli jsme se do lesa na lesní pěšinu, kde se děti postupně na koních povozily. Následovalo občerstvení v podobě zmrzlin a cesta zpět do školy. Vyrazili jsem lesem po červené turistické značce a ta nás dovedla až ke kostelu. Odtud jsme pokračovali na Salmovu ulici.

Musím děti moc pochválit. Přesto, že bylo velké horko, celý kus cesty ušly a nenaříkaly. Do školy jsme se vrátili o půl jedné a šli jsme na oběd. Dětem se jízda na koních líbila a nyní se už všichni těšíme na prázdniny.

Mgr. Iva Kakáčová