Klub nadaných dětí
Domů ZŠ Dolní Lhota MŠ Dolní Lhota Jídelníček
Kalendář.
Telefonní seznam.
Termínový kalendář na školní rok 2016 - 2017.

Znáte je?

Kdo je sportovním fanouškem biatlonu, jistě zná Gabrielu Soukalovou, vlastně dnes už Koukalovou.
Kdo rád tancuje, jistě si nenechal ujít další řadu soutěže Star dance a zná tedy Terezu Kostkovou.
Kdo sledoval šou Tvoje tvář má známý hlas, jistě mu bude známé jméno Hana Holišová.

A herečka Míša Maurerová, to víte, kdo je?

A co slovenská herečka Soňa Norisová? A slovenská zpěvačka Jana Kirschner?

Jméno Iveta Toušlová, říká vám něco? Ale Toulavou kameru, tu jistě budete znát, ne?

A jméno Terezie Kovalová, slyšeli jste? Naše skvělá violoncellistka.

Neznáte, nevíte?

Tak možná právě pro tebe či pro vás jsou tu práce žáků 8.B třídy. Stačí zastavit se na chvíli u nástěnky na prostředním respiriu. Jistě se dozvíte spoustu zajímavých informací o těchto ženách. O ženách, které jsou něčím zajímavé, výjimečné, nějak jedinečné. Prostě stojí zato „vědět o nich“.

(Autory charakteristik jsou žáci 8.B třídy. Práce byly vytvořeny v hodinách slohu.)

Vlasta Plchová