Klub nadaných dětí
Domů ZŠ Dolní Lhota MŠ Dolní Lhota Jídelníček
Kalendář.
Telefonní seznam.
Termínový kalendář na školní rok 2016 - 2017.

Předvánoční oslava v 6.B.

Čekání na ty nejkrásnější svátky v roce jsme si v 6.B zpříjemnili malou oslavou. Abychom se vánočně naladili, vytvořili jsem si tu pravou voňavou atmosféru při přípravě vánočního nealkoholického punče.

Kluci i holky si nejprve vytvořili čtyřčlenné týmy a pak se, vyzbrojeni receptem, pustili do samotné přípravy. A že to nebylo nic snadného! Všichni se museli zapojit. Někteří krájeli, jiní odměřovali, další vařili čaj na punčový základ a ti nejodvážnější se pustili do karamelizace cukru s kořením. Výsledek stál za to! Všichni se shodli na tom, že ten jejich punč byl mnohem lepší než přeslazené varianty tohoto nápoje, běžně dostupné na vánočních trzích. Poté, co jsme se posilnili horkým nápojem, nestálo už nic v cestě první vánoční nadílce.

Michaela Smejkalová