Klub nadaných dětí
Domů ZŠ Dolní Lhota MŠ Dolní Lhota Jídelníček
Kalendář.
Telefonní seznam.
Termínový kalendář na školní rok 2016 - 2017.

Táborový den.

Dne 1.6. se třídy 6.A, 6.B, 7.A a 7.B jely podívat do Černé Hory na tábor. Soutěžili jsme proti sedmákům, bohužel byli lepší a porazili nás, ale mně to nevadí, byli dobří. Na svačinku jsme si pochutnali na zmrzlině, byla moc dobrá. Po svačině jsme hráli hry, např. stříleli jsme z luku, hráli jsme stolní fotbal a po celou dobu jsme se dobře bavili.

Nela Ševčíková, 6.A

Na Táborovém dni se mi moc líbilo to, že na nás většinou mluvili anglicky.

Šimon Prokop, 6.A

Protože jsem tam jednou byl, tak jsem věděl, co tam bude, ale i tak to byla zábava. Hlavně, ře nebyla škola.

David Labuť, 6.A

Táborový den se mi líbil, nejvíc mě bavilo střílení z luku. Občerstvení bylo dobré až na to, že zmrzlina hned došla.

Marek Malits, 6.B

Táborový den v Černé Hoře byl velmi zajímavý. Jako první se soutěžilo mezi žáky šestých a sedmých tříd. Poté byla přestávka a my jsme si mohli namixovat svou vlastní zmrzlinu. Poté jsme se rozdělili do skupin a plnili jsme různé úkoly. Upřímně mě zklamalo, že na nás nemluvili moc anglicky.

Vilém Rossler, 7.B