Klub nadaných dětí
Domů ZŠ Dolní Lhota MŠ Dolní Lhota Jídelníček
Kalendář.
Telefonní seznam.
Termínový kalendář na školní rok 2016 - 2017.

Maminkám k svátku 3.B.

Maminkám jsme k jejich svátku připravili překvapení. Krásné hrníčky a přáníčko s básničkou. Už zbývalo jen dárečky zabalit a mamince k nim  přidat sladkou pusu.

Den zdraví 3.B

V pátek 5. května se na naší škole uskutečnil Den zdraví. Naše třída se zapojila do projektu Čisté ruce. Ztvárnili jsme dvě literární díla a jedno výtvarné. Druhou hodinu jsme se dozvěděli zajímavosti k poskytnutí první pomoci.

Třetí a čtvrtou  hodinu nás čekal pohyb v tělocvičně i venku. Kdo byl unavený, vzal do ruky křídu a na chodníku nakreslil hádanku v podobě ovoce nebo zeleniny.

Den se nám vydařil.

Ovoce do škol

Firma, která nám každý týden dováží Ovoce do škol, k nám opět zavítala s jejich maskotem Bovýskem. Dovezli nám tentokrát přepravky exotického ovoce. Čekalo nás krájení a ochutnávání.
Poznali jsme např. nashi, karambolu, mango, avokádo, bílou ředkev, rukolu, polníček a mnoho dalších.

Ke každému byl zajímavý popis, kde se ovoce nebo zelenina pěstuje + přidané recepty, jaké pochoutky si z nich můžeme připravit.

Bylo to netradiční a přišli jsme na chuť novým chutím.