Klub nadaných dětí
Domů ZŠ Dolní Lhota MŠ Dolní Lhota Jídelníček
Kalendář.
Telefonní seznam.
Termínový kalendář na školní rok 2016 - 2017.

Olympiáda prvních ročníků.

Prvňáci získali pro naši školu neuvěřitelné 2. místo na olympiádě 1. ročníků ve Velkých Opatovicích.
Jsme stříbrní!!!

Velikánský úspěch mezi 26 školami okresu Blansko. Jsme druzí!!! Před námi byly jen Velké Opatovice a hluboko za námi ostatní blanenské školy.

A získali jsme 4 medaile. Zlatou Nicolas Nečas a stříbrnou David Sitar za hod kriketovým míčkem. Další stříbrnou medaili získala i Linda Zukalová za hod a Lukáš Hanák za běh na 50 m. Konkurence byla obrovská. Získat medaile ze 130 dětí je fantastický výkon. I v atletickém čtyřboji jsme zůstali těsně pod stupni vítězů. Děkujeme, tleskáme a blahopřejeme.

Spolu s medailisty byly členy olympijského družstva ještě Elen Formánková, Anetka Uherková, Anetka Žatecká, Adam Jedlička a Tonda Nečas. Pomohli svými výsledky ke krásnému umístění Salmovky.

Výborně jste reprezentovali naši školu. Jste skvělí.

Blahopřejeme ke krásným výsledkům a medailím.

Výsledky: olympiada_1roc_2017

Vedoucí týmu a foto Dana Rybářová