Škola podporující zdraví. Žádost o přijetí - přestup na Salmovku

Organizace stravování pro školní rok 2019-2020

Zahájení stravování v novém školním roce bude v pondělí 2. 9. 2018. Z důvodu krátkého vyučování bude připraven vepřový guláš s pečivem, který se bude vydávat mezi 9.30 – 11.00 hod.

Připomínám, že všichni strávníci 2. - 9. ročníků, kteří mají zaplacené obědy, jsou přihlášeni! Odhlášku si můžete provést přes internet nejpozději do pátku 30.8.do 10.00 hod.

Pokud někdo z žáků nebude ve stravování v letošním školním roce pokračovat, je nutné písemné odhlášení (možno provést e-mailem).

Proveďte prosím kontrolu, zda máte ke dni 23. 8. 2019 stržené zálohy za obědy, případně si dejte do pořádku souhlasy s inkasem. V případě zjištění, že neproběhla platba zálohy za stravné a chcete, aby se dítě stravovalo, zašlete platbu jednorázovým příkazem. V prvním týdnu je možná platba v hotovosti v kanceláří ŠJ (Po, St, Pá). Dále je nutný souhlas s inkasem!!! Nedávejte si prosím trvalý příkaz!

Žádám rodiče, kteří během prázdnin změnili banku, aby tuto skutečnost nahlásili neprodleně v kanceláří vedoucí školní jídelny.

Žáci 1. ročníků, kteří mají zaplaceno, jsou přihlášeni od úterý 3. 9. 2019. Heslo pro internetové odhlašování dostanou první den od třídních učitelů. Heslo zadávejte malými písmeny bez mezery. Přihlašovací jméno i heslo jsou totožné.

Výběr ze dvou druhů jídla bude od 9. 9. 2019.

Upozorňuji znovu na pravidla odhlašování obědů a organizační záležitosti týkající se stravování, které jsou zveřejněny ve Vnitřním řádu školní jídelny. Najdete jej na našich webových stránkách.

Přejeme všem úspěšný školní rok! Budeme se snažit, aby našim strávníkům v naší školní jídelně chutnalo!

Jana Bezděková
vedoucí ŠJ