Školní události
Domů ZŠ Dolní Lhota MŠ Dolní Lhota Jídelníček
Kalendář.
Telefonní seznam.
Termínový kalendář na školní rok 2016 - 2017.

Organizace stravování školní rok 2018 – 2019

Zahájení stravování v novém školním roce bude v pondělí 3. 9. 2018.

Z důvodu krátkého vyučování bude připraven vepřový guláš s pečivem, který se bude vydávat mezi 9.30 – 11.00 hod.

Připomínám, že všichni strávníci 2. - 9. ročníků, kteří mají zaplacené obědy, jsou přihlášeni! Odhlášku si můžete provést přes internet nejpozději do pátku 31. 8. do 10.00 hod.

Žákům 1. ročníků a přípravné třídy začíná stravování v úterý 3. 9.

V pondělí během dopoledne si v kanceláři vedoucí stravování zakoupíte čipy. Protože se nechceme navzájem zdržovat, prosím, abyste na čipy měli připraveno 100,- Kč.

Zároveň upozorňuji, abyste si zkontrolovali, zda máte 20. 8. stržené zálohy za obědy. Mnoho rodičů žáků prvních ročníků si zřejmě nezřídili svolení k inkasu a někteří rodiče žáků vyšších ročníků, kteří měli tzv. Sběrný účet u České spořitelny, si taktéž neprovedli změnu.

V případě, že zjistíte, že neproběhla platba zálohy za stravné a chcete, aby se dítě stravovalo, zašlete platbu jednorázovým příkazem a svolení k inkasu si dejte do pořádku.

Upozorňuji znovu na pravidla odhlašování obědů a organizační záležitosti

týkající se stravování, které jsou zveřejněny ve Vnitřním řádu školní jídelny. Najdete jej zde na našich stránkách.

Přejeme všem úspěšný školní rok a budeme se snažit, aby našim strávníkům v naší školní jídelně chutnalo!

Jana Bezděková
vedoucí ŠJ