Školní události
Telefonní seznam.

Spuštění internetového systému Strava.cz

Vážení žáci, vážení rodiče,
jak jsme již avizovali, spouštíme možnost objednávat si obědy prostřednictvím internetu.

Kliknutím na tlačítko Jídelníček na našem webu, se dostanete nejen k jídelníčku na příští dny, ale také k možnosti přihlásit se do aplikace Strava.

V pravém horním rohu zadáte uživatelské jméno (každý žák obdrží od třídního učitele - učitelky) a patřičné heslo. Pro první přihlášení obdržíte heslo opět od třídního. Heslo si potom můžete sami změnit.

Po přihlášení uvidíte kalendář a nabídku pro patřičný den. Kliknutím volíte číslo obědu, případně jeho odhlášení.

Další informace naleznete v nápovědě v horní liště stránky.

Podotýkáme, že najíždíme na zkušební provoz a proto Vás žádáme o tolerantní přístup, než si vše sedne jak má. Děkujeme.

Na závěr připomínáme, že terminál v jídelně je dále v provozu a můžete obědy navolit i tam.