Školní družina –Výlet do ZOO Lešná

Na Den dětí jsme uspořádali výlet do ZOO Lešná. Lešná je třetí nejhezčí zoologická zahrada v republice. Tato oblast je známá nepříznivým počasím, což můžeme potvrdit. Vypravili jsme dva autobusy, v jednom jely děti 1. ročníku a pedagogický dozor p. uč. Helena Lusalová a p. uč. Soňa Beránková. Druhý autobus obsadily děti starší, převážně třetí ročník a pedagogický dozor p. uč. Kakáčová a p. vychovatelka Petlachová. Vydatně oběma skupinám pomáhali i rodiče a nám ještě i žáci z 9. ročníku - Tomáš Halačka, David Buchta, Bára Švancarová a Radek Sokol.

První skupina zahájila prohlídku ZOO částí střední a jižní Amerika, my jsme zahájili prohlídku částí Afrika. Po celou dobu nám bohužel vydatně pršelo. Ještě, že jsou v zoo kryté přístřešky a spousta uzavřených pavilonů. Z části Austrálie jsme se nechali dovézt vláčkem až do kryté tropické haly Yucatan. Pak jsme zakoupili suvenýry a odjeli zpět. Přesto že pršelo, dětem se prohlídka líbila a odvezly si spoustu dojmů.

L. Petlachová

FOTOgalerie