Školní družina - Maškarní karneval

Vyhlášení masek - 23. 2. 2010

Poděkování:

Děkuji všem rodičům za hezké a bohaté příspěvky do tomboly, obzvláště za velmi přínosný příspěvek manželům Skoupým (rodičům Michala a Petra).

Dále velmi děkuji paní Markové a paní Dokoupilové za skvělou spolupráci a pomoc při tombole a rodičům, kteří se zúčastnili hodnocení masek.

Dále děkuji p. Mgr. M. Hřebíčkové za spolupráci  při přípravě výzdoby na maškarní karneval a i jejím žákům za pomoc při soutěžích.( Kateřině Švábové, Nikole Vitouchové, Anně Bachraté, Radkovi Sokolovi, Jakubovi Dvořáčkovi, Daniele Musilové a Tomáši Halačkovi)

Taktéž děkuji p. uč. Zdeňkovi Doleželovi za ozvučení a hudbu, p. uč. Mgr. Ivě Kakáčové za úžasnou masku a skvělé moderování celého maškarního karnevalu, p. zástupci Mgr. M. Starému za fotografování a pomoc při chystání stolů v jídelně, p. uč. Mgr. K. Králové za její čas a trpělivost při nácviku country tanců, p. kuchařkám za občerstvení a paní  uklizečce Draze Stloukalové za trpělivost a pomoc při úklidu.

Nejkrásnější maska

1. místo, mořská víla Denisa Čermáková
2. místo, maková panenka Petra Šenková
3. místo, lev Veronika Francová