fotogalerie - fotbalový turnaj

V pondělí 3.10. 2005 proběhnul na školním hřišti fotbalový turnaj. Organizace se ujali pánové Štěpán Havlíček, Ivo Lorenc a Martin Rumler za vydatné podpory pana učitele Miroslava Starého. Do soutěže se přihlásilo pět družstev.

Tým Martina Rumlera Tým Tomáše Hlaváčka

Tým Jakuba Kováře Tým Ondry Pokorného Tým Štěpána Havlíčka

Turnaj se hrál systémem každý s každým. Zápas trval 10 minut. Jednotlivá družstva dosáhla následujících výsledků.

Pokorný

Rumler

Havlíček

Kovář

Hlaváček

Pořadí

Pokorný

1.

Rumler

5.

Havlíček

2.

Kovář

3.

Hlaváček

4.

Vítězný tým hrál v tomto složení: Ondřej Pokorný , Jakub Moc ,David Jaroš , Aleš Blažek,David Tilšer , Luděk Kořenek

Boje vedené jednotlivými týmy byly urputné a nikdo nedaroval soupeři míč zadarmo. Vše se však odehrávalo v duchu fair-play, a to je podstatné. Nezbývá než poděkovat všem, kdo se podíleli na organizaci turnaje. Tedy přihlášeným týmům, školnímu parlamentu a panu učiteli Miroslavu Starému. Jediným stínem tak zůstává malá účast diváků a fanynek, což by mohlo být výzvou k lepší propagaci akcí školního parlamentu.