Dolní Lhota - Předškoláci v 1. třídě, zápis

Ve čtvrtek 28. ledna 2010 se naše děti šly podívat za svými kamarády do 1. třídy. Prvňáčci nám předvedli, co už se za první půlrok naučili. Paní uč. Wutková je všechny moc chválila. Společně jsme si zazpívali a pověděli pohádku. Myslím, ze se našim předškolákům bude ve škole líbit.

Budoucí školáky prováděli zápisem kromě učitelek i sněhuláci – převlečené děti z 3. a 4. ročníku. A svých úkolů se zhostili znamenitě.Jejich zásluhou dodali  nastávajícím prvňáčkům sebevědomí, takže bez trémy všichni ukázali, že jsou na školu dobře připraveni. Po vyznačených stopách se dostávali k několika stanovištím, kde počítali sněhulákům knoflíky, házeli kostkou, poznávali písmenka, orientovali se ve stopách zvířat, malovali, přednášeli, zpívali ...  A nakonec? Všichni dostali první jedničku a dárek od dětí ze školní družiny.

FOTOgalerie předškoláci

FOTOgalerie zápis